KPB UNI-BUD

X

adres ikonaul. Zagórna 12 lok. 1
00-441 Warszawa

tel ikona+48 22 636 34 76

fax ikona+48 22 636 34 78

e mail ikonabiuro@kpbunibud.pl

Kontakt

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do Wrocławia na seminarium szkoleniowe nt. „Praktyczne aspekty transgranicznego świadczenia usług i delegowania pracowników w świetle wprowadzonych
i planowanych zmian prawa w UE. Rynek niemiecki – wybrane zagadnienia prawne i podatkowe”.

Wprowadzeniem do omówienia najważniejszych problemów z rynku niemieckiego będzie prezentacja Pani Poseł Danuty Jazłowieckiej  podsumowująca aktualny stan prac obecnej jeszcze Kadencji PE w obszarze dotyczącym transgranicznego świadczenia usług i delegowania.

Równie ważnym tematem będzie informacja o pracach, które będą kontynuowane przez wybranych niebawem do PE nowych Posłów (np. Koordynacja systemów zabezpieczenia społecznego) oraz konieczność przygotowania się do czekających nas zmian.

Rynek niemiecki to główny odbiorca, oferowanych przez polskie firmy usług i dlatego powracamy do bardziej szczegółowego omówienia najczęściej zgłaszanych przez eksporterów usług problemów i zagrożeń, związanych z wprowadzonymi i planowanymi zmianami prawa w Niemczech.
Te tematy omówią Panowie: Uwe Komm i Sylwester Minartowicz.

Pierwszy dzień seminarium zakończymy dyskusją  o szansach i perspektywach dla polskich firm świadczących usługi i delegujących pracowników do krajów UE i EOG w świetle wprowadzonych i planowanych zmian prawa UE i nowych regulacji w poszczególnych krajach.

A wieczorem zapraszam Wszystkich na integracyjną kolację w swobodnym stylu.

Tradycyjnie – w drugim dniu seminarium zapraszamy zainteresowanych na konsultacje indywidualne z Prelegentami.

Zapraszam do Wrocławia na interesujące szkolenie, dyskusje o przyszłości „delegowania” oraz miłe spotkanie z Przyjaciółmi i pięknym Wrocławiem.

Program

Zainteresowanych udziałem - prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z naszym biurem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a wówczas prześlemy więcej informacji organizacyjnych i formularz zgłoszeniowy.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Barbara Reduch-Widelska
Prezes Zarządu KPB UNI-BUD

Korporacja Uni-bud

logo czarne

adres ikonaul. Zagórna 12 lok. 1
00-441 Warszawa

tel ikonaTel.: +48 22 636 34 76
Fax: +48 22 636 34 78

fax ikonaGodziny pracy:
pn.-pt. 8.00 - 16.00
Kontakt telefoniczny:
pn.-pt. w godz. 9.00-15.00
NIP: 5261029956
KRS: 0000009103

e mail ikonabiuro@kpbunibud.pl