KPB UNI-BUD

X

adres ikonaul. Zagórna 12 lok. 1
00-441 Warszawa

tel ikona+48 22 636 34 76

fax ikona+48 22 636 34 78

e mail ikonabiuro@kpbunibud.pl

Kontakt

16 września 2016 r., Zakopane


16 września 2016 r. w Zakopanem odbyło się spotkanie jubileuszowe naszego stowarzyszenia.

Wśród znakomitych Gości znaleźli się m.in. Założyciele i Wieloletni Członkowie KPB UNI-BUD , byli Ministrowie Budownictwa: Jerzy Bajszczak i Andrzej Bratkowski, Przewodniczący ZZ Budowlani – Pan Zbigniew Janowski, Przedstawiciele liczących się organizacji branżowych: Wiceprezes Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa – Pan Stefan Czarniecki, Prezes Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu, Przemysłu i Usług oraz Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców PrzedsiębiorcyPL– Pan Robert Składowski oraz wielu równie znakomitych Gości. Wśród Uczestników spotkania nie zabrakło również współpracujących z nami od lat wspaniałych Prelegentów oraz Przedstawicieli firm uczestniczących nieprzerwanie od lat w naszych szkoleniach.

 

Jesteśmy zaszczyceni, że pomimo licznych obowiązków udało się naszym znakomitym Gościom znaleźć czas i uświetnić swoją obecnością Jubileusz 25 – lecia KPB UNI-BUD.

Miłym i ważnym akcentem uroczystości były wystąpienia Gości oraz uhonorowanie naszej organizacji Medalem 125 – lecia Ruchu Zawodowego Budowlanych w Polsce. Przewodniczący ZZ Budowlani, Pan Zbigniew Janowski przekazał medal na ręce Przewodniczącego Rady i Prezes Zarządu.

Jesteśmy dumni z tego, że tak wiele wspaniałych Osób możemy zaliczyć do grona Przyjaciół UNI-BUD-u.

Niestety niektórzy z zaproszonych Gości z różnych ważnych powodów nie mogli być w ten szczególny dzień z nami ale przesłali do naszego biura listy gratulacyjne. Dziękujemy bardzo za wszystkie ciepłe słowa pod adresem naszej organizacji, za wysoką ocenę naszej działalności oraz za wspólny wieczór jubileuszowy.

 

Barbara Reduch-Widelska Juliusz Sikora

Prezes Zarządu Przewodniczący Rady Nadzorczej

 

 

Przejdź do galerii podziękowań - KLIK

Przejdź do galerii zdjęć Jubileuszu 25 lecia - KLIK

Korporacja Uni-bud

logo czarne

adres ikonaul. Zagórna 12 lok. 1
00-441 Warszawa

tel ikonaTel.: +48 22 636 34 76
Fax: +48 22 636 34 78

fax ikonaGodziny pracy:
pn.-pt. 8.00 - 16.00
Kontakt telefoniczny:
pn.-pt. w godz. 9.00-15.00
NIP: 5261029956
KRS: 0000009103

e mail ikonabiuro@kpbunibud.pl